-12%

Шафа пластикова для взуття розкладна 37*37*73 см (30009)
900 ₴
792 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця-шкаф пластиковий для взуття 37*37*73cm 30009, являє собою зручне та практичне рішення для організації зберігання взуття у вашому домі. Шафа зроблена в модульній конструкції, що дає змогу вам створити оптимальну систему зберігання взуття, а також додатково регулювати його розмір залежно від вашого простору та потреб. Виготовлений із високоякісного пластику, шафа легка та міцна одночасно. Пластик стійкий до впливу вологи та легко миється, що робить його ідеальним вибором для зберігання взуття. Простий і сучасний дизайн шафи підходить для різних інтер'єрних стилів. Він доповнить ваші умови, забезпечуючи функціональність і організованість.
Переваги:
- Можете поєднувати будь-яку кількість відділень;
- Зручне зберігання взуття;
- Міцні матеріали;
- Компактні розміри;
- Велика місткість;
- Прозорі дверцята;
- Легкий у догляді;
- Вологостійкий матеріал
Характеристики:
- Тип товару: Полиця-шафа
- Конструкція: складана, розбірна;
- Призначення: Для взуття;
- Кількість відділень: 4;
- Розмір: 37*37*73cm
- Матеріал: Пластик;
- Колір: Чорний із білим
- Стан: нове
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Фасади | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴







