
Полиця над унітазом SKLM-19 з металу та пластику триярусна Чорна
699 ₴
552,21 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Багатофункціональний потрійний стелаж над унітазом SKLM-19 чорного кольору у вбиральну 155x47x25 см
Багатофункціональний стелаж над унітазом SKLM-19 — це ідеальне рішення для організації простору в убиральні. Його елегантна конструкція не тільки заощаджує місце, але й додає функціональності, даючи змогу зручно розмістити все необхідне: від очисних засобів і господарських аксесуарів до косметики та лазневого приладдя.
Полиця для ванної кімнати та туалету стане прекрасним помічником в організації зберігання речей і економії простору. Стелажі давно стали необхідною частиною інтер'єру. Вони забезпечують красу, затишок і лад. Триярусна підлогова етажерка може бути встановлена над пральною машиною, унітазом або в іншому місці. Місткий органайзер для санвузла допоможе звільнити багато місця. Ви зможете зручно розмістити очисні засоби, порошки, господарські аксесуари, косметику, лазневі приладдя для ванної та туалету. Такі меблі оптимально використовують вільне місце, оскільки простір над пральною машиною та унітазом, зазвичай, практично ніколи не використовується. Такі стелажі полегшують зберігання рушників, засобів особистої гігієни, мийних засобів і багато іншого. Функціональні, міцні та високі органайзери — це чудове рішення для дому та дачі. Стелаж повністю відкритий. Постачається в складеному вигляді. Легко складається. Має 4 викручуються ніжки для встановлення на нерівній підлозі, 3 досить широкі полички, які витримують кожна до 5 кг ваги.
Характеристики:
- Колір полиці: чорний
- Способ монтажа: без монтажа
- Матеріал: метал, ABS-пластик
- Вага: 2 кг
- Тип встановлення: на підлогу
- Форма: прямоугольна
- Конструкція: на ніжках, з полицями
- Розмір: 155x47x25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал, пластик |
| Полиці | метал, пластик |
| Ніжки | пластик, метал |
- Ціна: 552,21 ₴






