-9%

Пилосос бездротовий VC-830
5 500 ₴
5 005 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос бездротовий VC-830
Ця компактна модель має високу потужність і маневровість, що дає змогу чистити у важкодоступних місцях не тільки на підлозі, але й навіть на стелі.
Основні характеристики:
Тип: пилососа вертикальний
• Модели: VC-830
• Тип прибирання: Сухий
• Об'єм бака: 1.2 л
• Джерело живлення: акумулятор
• Походження товару: Китай
• Тип двигуна: Щетковий двигун
• Максимальний час роботи: 30-60 хв
• Потужність (W): 130
• Напруга (V): 220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 1500 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Об'єм пилозбірника | 1.2 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 005 ₴



