-10%

Автомобільний пилосос акумуляторний без мішка з 2 акб PHV200BL POWERLine
3 200 ₴
2 880 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний пилосос PHV200BL — легка та компактна модель, яка чудово підійде для виконання різних завдань з прибирання автомобіля, а також щоденного прибирання будинку. Пилосос обладнаний різноманітними насадками та аксесуарами, що дає змогу ефективно прибирати пил із різних поверхонь і у важкодоступних місцях;
Особливості акумуляторного пилососа PHV200BL:
- Потужний двигун сприяє енергоефективності обладнання без надмірного нагрівання;
- Ефективна система фільтрації забезпечує високий рівень вловлювання найдрібніших частинок пилу;
- Прозорий пластиковий сміттєзбірник дає змогу контролювати рівень заповнення;
- Вбудована світлодіодна підсвітка допомагає ефективно працювати в місцях поганої видимості;
- Зручне керування завдяки ергономічній ручці та продуманому розміщенню пускової кнопки;
Комплект постачання:
- Акумуляторний пилосос
- Зарядний пристрій BC20V;
- Акумулятор PT2050MP (4.0 А·год) × 2;
- Насадка для великого сміття;
- Насадка-щітка;
- Щілинна насадка;
- Подовжувальні трубки х 2
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка.
|
Характеристики |
|
| Виробник: | |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Тип двигуна: | щітковий |
| Тип пилососа: | ручний |
| Максимальна потужність всмоктування: | 8 кПа |
| Місткість бака: | 600 мл |
| Максимальний рівень шуму: | 79 дБ |
| Вага з батареєю 5 А·год: | 1,86 кг |
| Вага нетто/брутто: | 1,15/3,6 кг |
| Габарити упаковки: | 380×290×215 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Тип насадки | Для м'яких меблів |
| Кількість насадок | 3 |
| Тип прибирання | Суха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴









