-11%

Портативна міністиральна машина XPB15-8 (8 л)
1 784 ₴
1 587,76 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складана пральна машина міні відро 8 л UKC XPB15-8 — призначена для делікатних і дрібних речей. Невелике завантаження дає змогу заощаджувати воду та електроенергію, проте очищення великих предметів може призвести до пошкодження машини.
Переваги:
- Багатофункціональність: Ця складана портативна пральна машина має мінірозмір і невелику місткість. Вона може прати дитячий одяг, спідню білизну, рушники, шкарпетки або інші дрібні предмети.
- Економія місця: Складна конструкція. Не займе багато місця у вашому домі.
- Пральна машина дає змогу просто покласти білизну, додати воду, встановити таймер і почати прання.
Характеристики:
- Тип прання: Напівавтоматичне.
- Тип завантаження: Вертикальне.
- Метод дренажу: Під дренажем.
- Номінальна потужність: 24 Вт.
- Номінальна напруга: 12 В.
- Максимальне завантаження білизни: 2 кг.
- Напруга/частота: 100-240 В ~ 50/60 Гц.
- Живлення: Мережа 220 В.
- Рівень захисту: IPX4.
- Материал: PP+ABS+TPR.
- Колір: Жовтогарячий.
- Розмір: 315*315*320 мм.
- Об'єм: 8 л.
- Вага: 1.5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 2 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 587,76 ₴




