
Автомобільний підсилювач BOSS Audio CX650 1000 Вт 4х канальний
5 500 ₴
5 280 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Підсилювач автомобільний CX650
4х канальний підсилювач BOSS CX650 допоможе створити у Вашому автомобілі неповторну музичну симфонію ніби класична музика або важкий рок. Корпус підсилювача створений із металу, що гарантує гарне тепловідведення і, як наслідок, немає перегрівання пристрою й ідеальний бас.
4х канальний підсилювач звуку BOSS:
Апаратура цього виробника вирізняється стабільно високою якістю, але водночас має цілком доступну вартість для більшості покупців. Такий прилад підійде для одночасного під'єднання 4 динаміків (зокрема й широкосмугових) або в комбінації 2 динаміки та сабвуфер.
Пристрій вирізняється оригінальним дизайном: корпус, виготовлений у синьому та сріблястому кольорі, має стильний та сучасний вигляд, має досить компактні габарити (29,3х36,5х6 см), завдяки чому з його розміщенням у машині не виникне проблем.
Характеристики:
- Під'єднання: 2 х RCA стереолінійний вхід, 1 х стереовихід RCA лінія, 4 х стерео гвинтові клеми —
- 2 Ом потужність: 4x200 Вт RMS
- 4 Ом потужність: 4x100 Вт RMS
- Міст вихід: Ом 2x500 Вт RMS
- Діапазон регулювання низьких частот: 20 Гц до 20 кГц
- Діапазон регулювання високих частот: від 9 до 500 Гц
- Регулятор посилення
- Операційні світлодіоди
- Пульт дистанційного керування
- Частотний діапазон: від 10 Гц до 40 кГц
- Співвідношення сигнал-шум: 97dB
- Опір: 4 Ом
- 2 х 15 А запобіжник
- Розмір: 29,3 х 36,5 х 6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boss |
| Кількість каналів | 4 |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 60 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 280 ₴





