-9%

Набір 3в1 електродомкрат + електрогайковерт + компресор ZS3SJ-BC 12V
5 900 ₴
5 369 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір 3в1 електродомкрат + електрогайковерт + компресор ZS3SJ-BC 12V висока стабільність і висока якість, легке рішення для аварійної ситуації транспортного засобу.
Переваги:
- Максимальна підіймальна вага домкрата для електромобіля становить 3 тонни
- Електричні ножичні автомобільні домкрати прості в експлуатації
- До цього комплекту домкрата для електромобіля входить електричний гайковий ключ і дві головки для гайкових ключів двох розмірів
Характеристики:
Електричний домкрат:
- Номінальна потужність: 100 Вт
- Робоча напруга: 12 В постійного струму
- Макс. Ток: 13A
- Запобіжник: 15а
- Макс. Завантаження автомобіля Вага: до 3 років
- Діапазон підіймання: 120-370/170-420 мм
- Потужність кабелю: 3,5 м
Електричний ключ:
- Робоча напруга: 12 В постійного струму
- Макс. Ток: 13A
- Запобіжник: 15а
- Номінальна потужність: 80 Вт
- Максимальний крутний момент: 120-370/170-420 мм
- Потужність кабелю: 3,5 м
Електричний насос накачування:
- Максимальний тиск: 150psi
- Потік повітря: 35 л/хв
- Ток: 10A
- Довжина повітряного шланга: 0,65 м
- Потужність кабелю: 3,5 м
Комплектація
- Електричний домкрат: 1 шт.
- Електричний ударний ключ: 1 шт.
- Тип стопи ковпачок важіль 1 шт.
- Пластикова коробка для інструментів 1 шт.
- З'єднувальний кабель із затискачем акумулятора 1 шт.
- 3.5 м кабель живлення 1 шт.
- Адаптери для розеток: 2 шт.
- Запобіжник 3 шт.
- Ручка: 1 шт.
- Повітряний насос: 1 шт.
- Рукавички 1 пара
- Молоток безпеки 1 шт.
- Буксувальний канат: 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 3 шт.
- Заводське паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 420 мм |
| Власна вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 369 ₴






