
Світлодіодні автолампи Headlight LED S1 H3
300 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа LED S1 H3 — споживає трохи енергії, дуже високе віддання світла. Також є контролер, захищає від перепадів напруги у звичайній електромережі. Конструкція лампи досить проста й універсальна, водночас має велику вібростійкість. Немає джерела пожежної безпеки, як у блоків розпалювання ксенону. Тому ця лампа не вимагає постійної заміни та слугуватиме вам набагато довше, ніж інші типи.
Переваги:
- Великий термін експлуатації світлодіодів;
- Яскравий, рівномірний світловий потік без мерехтіння;
- Просте встановлення без додаткових пристроїв;
- Не засліплює зустрічний транспорт;
- Якісно освітлює дорогу за будь-якої погоди.
Характеристики:
- Тип: світлодіодні;
- Застосування: головне світло;
- Кількість ламп в упаковці: 2 шт;
- Цоколь H: H3;
- Тип лампи: S1;
- Колірна температура: 6500 К;
- Світловий потік: 4000 Лм;
- Потужність: 20 Вт;
- Напруга: 12/24 В;
- Термін служби: понад 30 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Виробник | HeadLight |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 24 В |
| Колірна температура | 6500K |
| Код запчастини | S1 H3 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴







