-9%

Плита електрична настільна Sokany SK-07002 2 конфорки 1000 + 1500 Вт чорна
1 700 ₴
1 547 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита електрична настільна Sokany SK-07002 2 конфорки 1000 + 1500 Вт чорна чудовим рішенням для літньої дачної оселі. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Sokany SK-07002, ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
Переваги:
- Плита має дві конфорки із закритим спіральним нагрівальним елементом 1000 і 1500 Вт.
- Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
- Емалеве чорне покриття плити Sokany SK-07002 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
Характеристики:
- Кількість конфорок: 2;
- Регульований термостат;
- Індикація роботи;
- Покриття робочої поверхні: емаль;
- Керування: механічне;
- Надійне покриття, зручне для чищення;
- Живлення: 220V.
- Споживана потужність — 1000 Вт + 1500 Вт
- Розмір паковання 56X13X38 cm
- Вага 3.5 кг
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Електричні (чавунні бліни) |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кришка | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 547 ₴




