-8%

Скляний електрочайник RAF R.7946 на 2 л
700 ₴
644 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скляний електрочайник RAF R.7946 на 2 л — це ідеальне рішення для вашої кухні, що забезпечує швидкий і зручний процес приготування чаю.
Переваги:
- Автоматичне вимкнення
- Підставка, що обертається на 360°
- Індикатор рівня води
- Вимикання під час зняття з підставки
- Захист від кип'ятіння без води
- Нагрівальна пластина з неіржавкої сталі
Характеристики:
- Тип: Електричний чайник
- Матеріал корпусу: скло
- Тип керування: механічне
- Потужність: 2000 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50/60 Гц
- Об'єм: 2 л
- Розмір: 23*15*22 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність фільтра | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴







