-10%

Фен гребінець для волосся RAF R411
700 ₴
630 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен гребінець для волосся RAF R411 — це яскравий приклад ретельного підходу до якості, стилю, комфорту. Ваші знайомі, друзі та колеги помітять перетворення у вашому образі та оцінять це гідно. Цей стайлер обов'язково стане незамінним супутником для створення неповторних щоденних образів.
Переваги:
- Мінімалістський дизайн і легка вага
- Керамічний нагрівач із кератином створює м'яке тепло
- Проста та зручна конструкція приладу
- Довгий шнур для комфортного використання та можливість повороту на 360 градусів
Характеристики:
- Тип: фен-щітка для волосся
- Кількість швидкостей: 2
- Матеріал: керамічний турмалін + АБС-пластик
- Нагрівається: за 1-2 хв
- Поворот шнура: на 360 градусів
- Потужність: 1200W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Турмалінове покриття | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




