-11%

Фен для завивання та випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R.416
1 200 ₴
1 068 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RAF R.416 5 в 1 — це засіб для укладання волосся, який поєднує в собі високу якість, стильний дизайн і зручність використання. За допомогою цього пристрою можна швидко та легко створити гарну зачіску для будь-якого випадку. У наборі є п'ять різних насадок для створення різних типів завитків, двосторонній гребінець із 360-градусним обертанням, що спрямовує наконечник для зручності сушіння волосся, щітка для створення локонів із високою мобільністю й керамічним покриттям, а також дифузор для створення природних кучерів. За допомогою цього інструмента ви зможете швидко та легко створювати унікальні образи щодня, і ваші близькі та знайомі оцінять ваше вміння мати стильний та доглянутий вигляд.
Переваги:
- Має мінімалістичний дизайн і легку вагу, що забезпечує зручність під час використання;
- Насадки мають унікальну конструкцію, що забезпечує оптимальний результат;
- Керамічний нагрівач із кератином надає м'яке тепло, захищаючи волосся від пошкоджень;
- Проста та зручна конструкція приладу полегшує його використання й обслуговування;
- Довгий шнур дає змогу комфортно використовувати прилад, а можливість повороту на 360 градусів робить його гнучкішим у використанні.
Характеристики:
- Потужність: 1200 Вт;
- Тип мережі: 220 В;
- Кількість швидкостей: 3;
- Кількість насадок: 5;
- Матеріал: кераміка;
- Час нагрівання: 1-2 хв;
- Захист від перегрівання: є;
- Концентратор: є;
- Насадка-щітка: є;
- Петелька для чіпляння: є;
- Терморегулятор: є;
- Індикатор роботи: є;
- Поворот шнура на 360 градусів: є;
- Довжина шнура: 1 м;
- Габарити приладу: 27х11х35 см;
- Вага: 1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Турмалінове покриття | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴






