
Блендер заглибний 4в1 800 Вт SOKANY SK-02011 (12)
1 300 ₴
1 040 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Заглибний блендер 4 в 1 SOKANY SK-02011 — це потужний та універсальний пристрій, , яка стане незамінним помічником на вашій кухні. Завдяки набору різних насадок ви можете виконувати кілька функцій одним приладом: збивати, подрібнити, перемішувати та змішувати інгредієнти. Це зручно, оскільки не потрібно мати кілька окремих приладів на кухні. Потужність 800W дає змогу легко подрібнити навіть жорсткі продукти, а також збивати інгредієнти до потрібної консистенції за кілька секунд. Це неабияк заощаджує час приготування їжі. Всі знімні частини можна легко мити, що робить ручний блендер простим у догляді після використання. Сучасний і стильний дизайн дає змогу без проблем розмістити блендер на будь-якій кухні.
Переваги:
- Чотири функції в одному пристрої
- Міцні насадки з неіржавкої сталі
- Знімні деталі легко миються
- Ергономічний дизайн для комфортного користування
- 5 швидкостей
- Висока потужність
Характеристики:
- Тип: блендер подрібнювач/блендер із чашею
- Матеріал ножів: Нержавіюча сталь
- Матеріал ніжки: Нержавіюча сталь, пластик
- Матеріал корпусу: Пластик, неіржавка сталь
- Потужність Вт: 800
- Режими: 5 швидкостей
- Тип керування: механічне
- Об'єм чаші подрібнювача мл: 500
- Об'єм мірної чаші мл: 700
- Живлення: мережа 220 вольтів
- Розмір см: 23*13,5*25
- Колір: Сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Блендер |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 0.7 л |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 23 мм |
- Ціна: 1 040 ₴

