
Пилосос акумуляторний мийний для сухого та вологого прибирання 175 Вт Sokany SK-13040 (12)
7 500 ₴
7 200 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Акумуляторний вертикальний пилосос SOKANY SK-13040 для сухого та вологого прибирання.
Вертикальний пилосос SOKANY SK-13040 — це сучасне універсальне рішення для підтримання чистоти в домі, він поєднує в собі потужність і зручність у використанні, забезпечуючи високу ефективність очищення будь-яких типів підлогових покриттів і поверхонь. Потужність 175 Вт забезпечує достатню силу всмоктування для якісного очищення, а об'єм резервуара для води 500 мл дає змогу проводити вологе прибирання без частого доливання води. Пилосос обладнаний акумулятором ємність 2500 мА·год (заряджання якого
досить для роботи пилососа впродовж 25 хвилин), і системою фільтрації з HEPA фільтром, що ефективно затримує найдрібніші частинки пилу. Пилосос виготовлений у стильному, сучасному дизайні.
Переваги:
- Можна проводити як сухе, так і вологе прибирання
- HEPA фільтр ефективно затримує найдрібніші частинки пилу
- Висока потужність всмоктування
- Висока ефективність очищення будь-яких типів підлогових покриттів і поверхонь
- Стильний, сучасний дизайн
Характеристики:
- Потужність Вт: 175
- Живлення: Акумулятор
- Ємність акумулятора мА·год: 2500
- Час роботи хвилин: До 25 на одному заряді
- Тип прибирання: Сухе та вологе прибирання
- HEPA-фільтр: Є
- Об'єм резервуара для води мл: 500
- Контейнер, що легко очищається: Так
- Рівень шуму дБ: 78
- Висота пилососа метрів: 1,1
- Ширина щітки см: 27
- Вес кг: 5,4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Об'єм аквафільтра | 0.5 л |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Вага | 5.4 кг |
- Ціна: 7 200 ₴







