
Плита настільна електрична на одну конфорку Sokany SK-5111 (12)
530 ₴
487,60 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Настільна електрична плита Sokany SK-5111 у чорному кольорі — надійний і зручний пристрій для приготування їжі. Вона чудово підійде для тих, хто живе в невеликих квартирах або офісах, де необхідно економити місце. У цієї плити компактні розміри, тому її легко можна розмістити на кухонному столі або стільниці. Завдяки її стильному дизайну та чорному кольору вона стане чудовим доповненням до будь-якої кухні. За допомогою цієї плити ви зможете швидко приготувати смачні страви та здивувати своїх близьких. Sokany SK-5111 — ідеальний варіант приготування їжі в побутових умовах. Особливо оцінять плиту прихильники домашньої їжі. Плита має одну конфорку та ручку керування. Настільна плита економна та надійна в роботі, зручна та проста в обслуговуванні.
Переваги:
- Компактний розмір
- Електричний тип живлення
- Одна конфорка для зручності
- Стильний дизайн у чорному кольорі
- Простота у використанні
Характеристики:
- Тип товару: Плита електрична
- Тип: настільна
- Тип варильної поверхні: електрична
- Керування: механічне
- Потужність: 1 кВт
- Кількість електричних конфорок: 1
- Покриття робочої поверхні: емаль
- Тип нагрівальних елементів: спіраль
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 40 мм |
- Ціна: 487,60 ₴




