-12%

Ручний міксер Sokany SK-6637 5 швидкостей 400 Вт (12)
789 ₴
694,32 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний міксер Sokany SK-6637. Потужний і універсальний міксер із 5 швидкісними режимами легко впорається з будь-яким завданням: від збивання ніжних кремів до замішування густого тіста. приготування тортів, пирогів, соусів, пюре та багато іншого, економлячи ваш час і сили.
Міксер обладнаний ефективною системою охолодження, що дає змогу працювати тривалий час без перегрівання. Компактний і стильний дизайн дає змогу легко зберігати його на кухні, не займаючи багато місця.
Переваги:
- 5 швидкісних режимів
- Різні насадки в комплекті
- Зручна гумова ручка
- Компактний розмір
- Ергономічний дизайн
- Насадки легко миються
- Захист від перевантаження
- Режим Турбо
- Кнопка швидкого зняття насадок
- Підходить для густого тіста
Характеристики:
- Потужність: 400 Вт
- Прогумована ручка
- Живлення: Від мережі 220 В
- Довжина шнура: 0.9 м
- Матеріал корпусу: позначав
- Розмір: 29×18×9см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 2 |
| Імпульсний режим | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,32 ₴





