Потужний зелений лазер (Green laser pointer) споживана потужність понад 1000 mW. Ця потужна лазерна указка одна з найяскравіших із представлених на сьогодні. Лазерна указка понад 1000mw (потрібна потужність) дає змогу в повній темряві бачити зелений промінь на відстані 10000 метрів. Вдаль світить дуже далеко та яскраво. Промені лазера добре видно з боку. Ним зручно показувати на нічному небі зірки та їхні сузір'я. Особливо ефективно цей лазер світить у тумані, водночас зелений промінь, проходячи крізь найдрібніші крапельки туману, дуже добре видно.
За допомогою насадки «Зоряне небо» дуже цікаво світити на стіни багатоповерховок, водночас такий «візерунок» має дуже незвичний вигляд і привертає здалеку увагу. Бажано, щоб водночас на стіні багатоповерхового майданчика не було вікон.
У жодному разі не спрямовуйте промінь лазерної указки в очі!
Попадання в очі прямого, або відбитого променя лазера може призвести до несправжніх збитків для Вашого здоров'я! Не давайте лазер дітям!
Не можна дивитися в випромінювальну зону лазера та в основу променя!
Не спрямовуйте промінь лазера на автомобілі та інший рухомий транспорт для уникнення засліплення людей, які здійснюють керування транспортним засобом і пасажирів, що є в ньому.
Блокування кнопки увімкнення за допомогою ключа.
Характеристика:
- Споживана потужність понад 1000 mW;
- Металевий корпус;
- Довжина хвилі 532nm;
- Безпечний перемикач вмик./вимк.;
- Дальність променя — понад 10000 метрів (у темряві);
- Живлення — акумуляторна батарея 18650;
- Розміри: 16 см*2 см*2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Максимальна довжина хвилі випромінювання | 532 нм |
| Дальність свічення | 5000 м |
| Живлення | Акумулятор |
| Номінальна потужність | 100 мВт |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Діаметр | 20 мм |
- Ціна: 200 ₴






