
Презервативи TOPEX Super Deluxe, 144 шт (48х3)
900 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи Super Delux — класичні гладкі презервативи в силіконовому мастилі, з накопичувачем. Спеціальна анатомічна форма презерватива полегшує процес його одягання та створює комфортніші відчуття, а силіконове мастило знижує тертя й робить відчуття природнішими.
Презервативи без сюрпризів, з ними комфортно й безпечно. Презервативи Super Deluxe випускаються в пакованні по 3 штуки. Жоден засіб контрацепції не забезпечує 100% захисту, хоча дані презервативи у разі правильного зберігання та використання за надійністю наближаються до цієї цифри.
Особливості:
- Гладка текстура: забезпечує комфортне використання та природні відчуття для обох партнерів.
- Якісний латекс: гарантує надійний захист і безпеку.
- Зручний формат: у наборі 48 індивідуальних паковань, кожна з яких містить по 3 презервативи — зручно брати із собою та зберігати.
- Оптимальне співвідношення ціни та якості: великий обсяг забезпечує запас на тривалий час.
- Універсальність: підходить для повсякденного використання, забезпечуючи комфорт і впевненість у будь-якій ситуації.
Матеріал: Натуральний латекс.
Застосування: Одноразове.
Комплектація: 48 * 3 (144 шт)
Довжина: 190 мм
Ширина: 55 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 144 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Білий |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 190 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Розмір | L (55-58 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



