
Комплект 2в1 інфрачервоний нагрівач Nurgaz Kamp Soba NG 309 + газовий балон Nurgaz 8 л (Пропан/бутан)
3 000 ₴
1 890 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Опис
Характеристики
- 24.5х18х7 см
- 0.785 кг
Баллон з високої ручкою виготовлений з металу завтовшки 2.28 мм. Латунний кран Cavagna італійського виробництва. Предназначен для транспортування и зберігання зріджених вуглеводних газів (пропана, бутана и їх смесей). Багаторазового використання, заправляється на газових заправках.
Переваги
Універсальність: Ідеально підходить для відпочинку на природі, кемпінгу риболовлі и екстремальних ситуаціях без доступу до стандартним средствам обігріву и приготування їжі.
Міцність и герметичність: Баллон виготовлений з металу завтовшки 2 мм, що забезпечує повну герметичність и стійкість до механічним ушкодженням.
Посилена захист: Має міцну металеву захист крана, що знижує ризик повреждений во час транспортування.
Заправка и економічність Заправка: Баллон можна заправити зрідженим газом на будь-якої автозаправлянню.
Економний витрата: Расход газа становить 100-150 г/год, що дає використовувати балон кілька тижнів по проти з звичайними балончиками.
Сертифікація и вимоги Стандарт качества: Продукція сертифікована згідно ДСТУ 3245-95.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nurgaz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Витратуа газового палива | 110 г/год |
| Матеріал газового пальника | Кераміка |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 7 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
- Ціна: 1 890 ₴










