
Джерело безперебійного живлення для роутера (UPS) DC1018P 18 W 10400 mAh 12V/9V/5V
2 100 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Безперебійне живлення під'єднаних пристроїв
Джерело безперебійного живлення Andes DC1018P — це пристрій, призначений для забезпечення безперервного подавання електроенергії до під'єднаного обладнання. У разі вимкнення основного джерела живлення ДБЖ автоматично перемикається на внутрішню батарею, забезпечуючи стабільне живлення під'єднаних пристроїв. Ємності вбудованої батареї 10400 мА·год вистачить на тривалий час автономної роботи роутерів та інших під'єднаних девайсів.
Універсальна сумісність
ДБЖ Andes DC1018P спеціально розроблений для безперебійної роботи роутерів, він забезпечує безперебійний доступ до мережі навіть у разі тимчасових перебоїв з електроенергією. Завдяки вихідній напруги 12V/9V/5V до нього можна без проблем під'єднати роутери різних модифікацій, а також інше обладнання, наприклад, камери відеоспостереження, системи освітлення, детектори диму та ін. Наявність USB-порту дає змогу використовувати ДБЖ як повербанк і заряджати від нього смартфони та інші мобільні пристрої.
Багатоступеневий захист
Удосконалена багаторівнева система захисту забезпечує безперебійну й безпечну роботу обладнання. ДБЖ захищений від стрибків напруги, перезаряду, перегрівання, перевантаження за струмом та інших критичних ситуацій, які можуть призвести до перебоїв у роботі та зламання.
Комфорт і мобільність
Невеликі розміри та легка вага дають можливість взяти ДБЖ Andes DC1018P із собою, щоб забезпечити собі безперебійний доступ до мережі в будь-якому місці. Пристрій дуже легко під'єднується й не вимагає попередніх налаштувань, на його під'єднання піде лише кілька хвилин. Інтуїтивні елементи керування й чітке позначення всіх інтерфейсів допоможуть вам провести правильне під'єднання, забезпечуючи безперебійною енергією всі сумісні ґаджети.
Характеристики
- Роз'єм USB — 5 вольтів;
- Роз'єм DC 5, 9 і 12 вольтів;
- Роз'єм POE – 15 або 24 вольти;
- Використовується чотири батареї Li-Ion із заявленою ємністю 10400 мА·год і напругою 3.7 вольтів;
- Час перемикання на резервне живлення 0 мс;
- Автоматичне швидке заряджання вбудованої батареї (до 2 годин);
- Індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора; - захист від короткого Замикання та перевантаження;
- Захист від недозаряджання та перерозряджання;
- Холодний старт;
- Автоматичне ввімкнення під час відновлення основного живлення.
- Габарити: 160 х 102 х 32 мм;
- Вага: 0.4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+Ethernet |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10400 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 2 100 ₴








