
Стійка-вішалка на колесах для речей (YSM3601-2)
480 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете перетворити свою кімнату на стильний та організований гардероб?
Представляємо вам нову телескопічну стійку для одягу.
Це ідеальне рішення для всіх ваших потреб зберігання одягу.
Вона забезпечує зручність і легкість використання.
З її допомогою ви зможете організовано розмістити всі свої речі, зберігаючи їх у чудовому стані.
Більше ніколи не витрачатимете час на пошук потрібного одягу.
Переваги:
✔ мобільна конструкція з колесами
✔ поворот на 360°
✔ підходить для дому та офісу
✔ компактна та містка
✔ легке складання
✔ сучасний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴



