
Ігровий комплекс-дреяпалиця для кішок 138cm MT05-1 з гамаком і вежею (Сірий)
2 050 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Багатофункціональна дряпка, яка є справжнім центром котячих розваг.
Це комплексне рішення, яке пропонує вашій кішці багато можливостей: від активного лазіння по дряпках, відпочинку в м’якому гамаку до ігор з підвісними іграшками. Міцна вежа зі схованкою на середньому рівні дає вашому коту інтимне місце, щоб сховатися та спати, а найвища точка забезпечує чудову перспективу, з якої можна спостерігати навколишнє середовище.
Дряпка вкрита м’яким сірим плюшем для комфорту та тепла, а всі компоненти оброблені міцним сизалем, щоб задовольнити природну потребу котів дряпати.
Ігровий комплекс Bonro B-40 для вашого пухнастого друга оснащена інтерактивною іграшкою, підвішеною на висоті. Цей додатковий атракціон неодмінно приверне увагу вашої кішки, забезпечуючи її не тільки розвагою, але й мотивуючи до більшої фізичної активності. Завдяки цій дряпці ваша кішка зможе відслідкувати свої мисливські інстинкти, що позитивно позначиться на її фізичному та психічному стані.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Кількість рівнів: 6;
- Матеріал: поліестер, сизаль, масив дерева, плюш;
- У комплекті: іграшка-мишка.
РОЗМІРИ:
- Ширина – 36 см
- Глибина – 50 см
- Висота – 138 см
- Діаметр труби – 6,5 см
- Товщина стільниці – 1,2 см
- Висота від землі до першого поверху – 34 см
- Висота від землі до другого поверху (спальний мішок) – 67 см
Розміри будиночка:
- Висота – 30 см
- Діаметр – 30 см
Розміри драбинки:
- Висота – 48 см
- Ширина – 7 см
Розміри квадратів:
- Перший квадрат на землі (довжина × ширина) – 50 × 36 см
- Другий квадрат біля будиночка (довжина × ширина) – 25 × 20 см
- Третій квадрат після найвищого (довжина × ширина) – 40 × 25 см
- Четвертий за величиною квадрат (довжина × ширина) – 20 × 20 см
Подушка для сну:
- Діаметр – 30 см
- Глибина – 14 см
Вага товару – 7,9 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
- Ціна: 2 050 ₴








