
Портативний радіоприймач Everton RT-321 FM/AM/SW/Bluetooth/USB/ліхтарик
400 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Портативний радіоприймач з Bluetooth Everton RT-321 LED — забезпечує чудову якість музики. Насолоджуйтеся прослуховуванням музики без під'єднання до будь-якого джерела живлення завдяки акумулятору. Міцний корпус виготовлений із дуже міцних і якісних матеріалів.
Якщо вам потрібна ідеальна портативна колонка, музичний автомат everton для вас! Він засліплює своєю функцією Bluetooth, корисною структурою та дизайном. Завдяки функціональним клавішам ви зможете перемикати музику туди і назад за своїм бажанням. Ви можете збільшити або зменшити гучність.
Крім того, він пропонує вам безліч варіантів використання завдяки FM, AUX, USB-пам'яті, входам для карток і дає змогу слухати музику, увійшовши в систему з відповідного пристрою. Насолоджуйтесь можливістю заряджання від мережі змінного струму 220 В і постійного струму 5 В і слухайте музику де завгодно!
Особливості:
- Приймання радіохвиль у діапазонах FM: 88МГц-108МГц, AM:530-1620КГц, SW1:3-8.5МГц, SW2:9.0-23МГц.
- Функція Bluetooth, а також слоти USB і microSD дадуть змогу насолоджуватися улюбленою музикою в будь-який час.
- Вбудований акумулятор дає змогу працювати в умовах браку електрики.
- Вбудований ліхтарик (дві режими) — додаткове джерело освітлення.
- Стильний дизайн у стилі радіоприймач ретро.
Характеристики:
- Бренд: Everton.
- Модель: RT-321 LED.
- Тип: Портативний радіоприймач з Bluetooth.
- УКВ FM: 88МГц-108МГц.
- Середні хвилі AM: 530-1620КГц.
- Короткі хвилі: SW1-6.
- Порти (роз'єми): Bluetooth, USB, microSD Вихід AUX.
- Підтримка носіїв: MicroSD, USB.
- Підтримка форматів: MP3.
- Інтерфейси: 3,5 мм (mini-jack), AUX (3,5 мм), microSD, USB.
- Підтримуваний діапазон радіосигналу: FM, AM, SW2, SW1.
- Живлення: Акумулятор
- Заряджання: 5 В, від USB.
- Вбудований акумулятор: 1200mAh,18650 Li-ion.
- Матеріал: Пластик.
- Колір: Коричневий
- Розміри: 18*13*6 см.
- Вага: 530 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Особливості | Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 400 ₴








