
Портативний радіоприймач Everton RT-816 FM/AM/SW/Bluetooth/USB/ліхтарик
500 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний радіоприймач з Bluetooth Everton RT-816 LED — приймає трансляції радіостанцій у FM діапазоні, а також відтворює аудіофайли у форматі MP3/WMA (музика й аудіокниги). Радіоприймач має вбудований ліхтарик. Чудовий вибір для дачі чи дому!
Особливості:
- Тюнер (аналоговий) діапазон FM: 87-108 Mhz;
- Індикатор заряджання;
- Ліхтарик;
- Телескопічна антена забезпечує впевнене приймання радіотрансляцій;
- MicroSD кардридер дає змогу прослуховувати аудіофайли на MicroSD-картах;
- USB-слот дає змогу прослуховувати аудіофайли з флешок;
- Bluetooth.
Характеристики:
- Бренд: Everton.
- Модель: RT-816 LED.
- Тип: Портативний радіоприймач з Bluetooth.
- Порти (роз'єми): Bluetooth, USB, microSD Вихід AUX.
- Підтримка носіїв: USB, MicroSD, MP3/WMA.
- Підтримка форматів: MP3.
- Інтерфейси: 3,5 мм (mini-jack), AUX (3,5 мм), microSD, USB.
- Частота:
- FM: 87-108 Mhz.
- AM: 530-1620КГц.
- SW1: 3-8.5МГц.
- SW2: 9.0-23МГц.
- Живлення: 18650-1шт, 3 батарейки АА.
- Зарядка: От USB.
- Матеріал: Пластик.
- Колір: Чорно-синій.
- Розміри: 14*21*7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Особливості | Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





