Клітка для птахів + іграшки на колесах KP-84 73х37х139

Клітка покрита нетоксичною, стійкою до ударів фарбою, щоб забезпечити здоровіше та безпечніше місце проживання для вашої птиці. Цей виріб не має гострих країв і не пошкодить вашим птицям. Мобільна карта має піднятий пластиковий бар'єр внизу, щоб запобігти розсипанню їжі та полегшити чищення. Клітка відкривається кількома напрямами.
Ця спеціальна конструкція забезпечує найкращі можливості для взаємодії між вами та вашим улюбленцем.
Пташина клітка також обладнана дерев'яними іграшками-бусами для папуг, щоб ваші пташки могли насолоджуватися грою всередині клітини.
Щоб очистити дно клітки, просто зніміть кришку. Крім того, всі полиці можна легко зняти для очищення, що гарантує безпеку ваших хатніх тварин і збереже чисте й акуратне середовище.
Ця клітка стане прекрасним будинком для ваших птахів і підійде для різноманітних птахів: папуг, хвилястих папуг, мініатюрних ара, хвилястих довгастих папуг, африканських сірих папуг і амазонських папуг, африканських сірих папуг, хвилястів.
Клітка виготовлена з високоякісної, стійкої до іржі та водонепроникної м'якої сталі, що гарантує довговічність і якість. Сталева рама забезпечує велику стійкість, а чотири універсальні колеса внизу дають змогу переміщати карту за потреби, заощаджуючи ваші зусилля й турботи. Механізми блокування фіксують колеса, коли вони не використовуються, запобігаючи їхньому ковзанню й гарантуючи безпеку вашого улюбленця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клітка |
| Тварина | Птахи |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1390 мм |
- Ціна: 2 050 ₴






