
Сушарка для білизни електрична Highlands Electric Airer ELE01MOB (74 х 146 х 55 см)
2 235 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни електрична Highlands - дуже акуратна, завдяки своїм мініатюрним розмірам, дуже зручна у використанні. Вона може висушити достатню кількість білизни та позбавити Вас від стомлюючого розвішування одягу на мотузках. Більш того, Ви зможете запросто розташувати її у ванній та навіть душовій кабінці!
Просте встановлення на клямки:
- Зручні клямки дозволяють швидко зібрати та встановити сушарку. Утримувач, що складається, ставиться на зовнішні U-подібні кліпси до клацання, після чого можна перевернути сушарку і почати їй користуватися - ніяких складнощів або інструментів.
Складна конструкція заощаджує місце:
- Всього за 10 секунд можна скласти сушарку до товщини всього в 7 см, у такому положенні вона не займе трохи місця як удома, так і в поїздці.
Зручні струни для одягу:
- Виконана із міцного алюмінію, немає ризику, що покриється іржею
- Робоча температура 50-55 градусів.
Зручне та безпечне кріплення:
- Захист від перегріву;
- Можна складати та розкладати;
- Гріють усі струни, в тому числі і бічні крила.
Значно скорочує час сушіння (4 години):
- Ефективно бореться з бактеріями - за рахунок рівномірного розподілу тепла.
Мобільна та стійка:
- Ніжки оснащені пластмасовими ковпачками, що захищають підлогу від подряпин.
Переваги:
- Гріють усі струни сушарки, у тому числі бічні "крила";
- Вдвічі скорочує час сушіння білизни;
- Після сушіння білизна не буде м'ята;
- Електросушарка стане незамінним помічником за вологої погоди або в холодний зимовий період;
- Швидке сушіння речей, що вимагають ручного, делікатного прання;
- Складається, як прасувальна дошка, і зберігається у складеному вигляді;
- Зроблена з легкого алюмінію з міцною та еластичною основою;
- Зручні струни для білизни;
- Не вимагає якогось особливого догляду;
- Ніжки оснащені пластмасовими ковпачками, що захищають підлогу від подряпин.
Характеристика:
- Тип: підлогова електросушарка розкладна;
- Кількість лозин: 8;
- Кількість режимів: 1;
- Потужність: 230 W;
- Температура нагрівання: 55-60 градусів;
- Клас захисту: II;
- Живлення: від мережі 220V;
- Максимальна вага: 15 кг;
- Вага: 4,5 кг;
- Розмір у розкладеному вигляді: 146 x 55 x 74 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Електрична |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | Сірий |
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Highlands |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 15 кг |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1460 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 740 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 235 ₴










