
Підсвітка для дзеркала LED Vanity Mirror Lights з регулюванням яскравості 10 ламп
300 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Світлодіодне підсвічування для дзеркала — це потужні студійні світильники, які миттєво перетворюють будь-яке звичайне дзеркало на професійне гримерне дзеркало. Підходить для всіх типів дзеркал. LED-підсвітка дасть змогу кожній дівчині створювати ідеальний візаж у домашніх умовах. Ідеальне рішення для тих, хто хоче класне освітлення, але вже є дзеркало.
10 світлодіодних лампочок у голлівудському стилі з регульованою яскравістю світла, що забезпечують достатню яскравість для макіяжу. Лампи від 6000K до 6500K рекомендуються професійними візажистами. Вона м'яка та не сліпуча.
Підсвітка кріпляться на спеціальний двосторонній скотч або присоски, все це йде в комплекті. Довжина проводу між лампами регулюється від 15 до 25 см. Зовнішній дріт можна приховати за дзеркало або намотати навколо лампи. Лампочки краще розміщувати рівномірно по сторонах дзеркал це дасть змогу створити рівномірну підсвітку по периметру дзеркала.
Рекомендується використовувати блок живлення USB на 2 A або вище. Можна використовувати зарядний пристрій для мобільного телефона або для інших стандартних мобільних пристроїв з USB.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Потужність: 10 Вт.
- Кількість лампочок: 10 шт.
- Розмір лампочки: 4.5х4.5х4.8 см
- Колірна температура: від 6000k до 6500k
- Відстань між 2 лампочками: 25 см.
- Довжина кабелю від перемикача 150 см.
- Джерело живлення: Стандартний USВ.
- Діаметр лампи: 4,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Колір плафона | Білий |
- Ціна: 300 ₴








