
Журнальний столик Квітка DASH (64228) приставний (40х30х60 см) Білий
620 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик DASH 64228 поєднує оригінальний дизайн у вигляді квітки та практичність у використанні. Легка, міцна конструкція дозволяє комфортно використовувати столик як кавовий, журнальний або прикроватний.
Переваги:
— Сучасний і оригінальний дизайн у формі квітки
— Легка та міцна конструкція для щоденного використання
— Універсальне застосування як кавовий, журнальний або прикроватний столик
— Простий догляд і довговічність завдяки якісним матеріалам
Характеристики:
— Матеріал: МДФ високої щільності, сталь з порошковим покриттям
— Розмір: 40 × 30 × 60 см
— Форма: у вигляді квітки
— Вага: 4,8 кг
— Максимальне навантаження: 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 400 мм |
| Глибина столика | 300 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



